TEKLİF FORMU
Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde giriniz. En kısa sürede personelimiz size dönüş yapacaktır.
RaporZEN

Raporzen Nedir?

Raporzen büyümek isteyen firmaların muhasebe programlarına entegre edilen ve bu firmaların verileriyle sürekli iletişim kurarak her an sağlıklı analiz ve raporlamalar yapan, yüzden fazla rapor seçeneğiyle beraber kişiselleştirilebilir rapor seçeneği de sunan, internet erişimi olan her yerden akıllı cihazlar ile ulaşılabilir kullanıcı dostu bir raporlama sistemidir.

Raporzen Erp yazılımlarının kompleks yapılarını sadeleştirip anlaşılır kılar, çeşitli grafiklerle, tablolarla ve analizlerle sizlere raporlar sunar.

 • Firmanızın hem Tl hem döviz cinsinden (güncel döviz kuru ile) nakit akışını, kasa ve banka hareketlerini görebilirsiniz.
 • Çek-senetlerinizi yönetebilir, durumlarını takip edebilir ve yaklaşan tahsilat / ödemelerinizi görebilirsiniz.
 • Cari hareketlerini görebilir, borç / alacak ve bakiyelerini takip edebilir ve bakiyelerini kapatmamış carilerin kalan borçlarını görebilirsiniz.
 • Stoklarınızın takibini yapabilir hareketlerini ve bakiyelerini görebilir, durumlarını raporlayabilirsiniz.
 • Alış / satışlarınızın ay ve tarih bazlı olarak detaylı bir şekilde raporlarını görebilirsiniz.
 • Bekleyen siparişlerinizi, sipariş miktarı, teslim edilen miktarı ve kalan miktarı şeklinde detaylı olarak görebilirsiniz.
 • İşlem yapan plasiyerin tahsil raporlarını görebilirsiniz.

Logo,Netsis, Wolvox, Zirve, Mikro ve Opak Erp yazılımlarıyla entegre bir şekilde çalışmaktadır.

Raporzen Erp yazılımlarının karışık yapılarından sizi kurtarır, sade ara yüzü ile her yerden kolayca raporlarınıza erişim sağlayabilirsiniz ve firmaya özel raporlarıyla size kolaylık sağlar.

Raporzen birçok Erp yazılımıyla entegre çalışmaktadır, istediğiniz kadar entegrasyon gerçekleştirebilir ve tüm datanızı tek bir noktadan yönetebilirsiniz.

Avantajları

Verilerinizdeki anlık değişiklikler gerçek zamanlı olarak raporlarınızda görünmektedir. Muhasebedeki bütün işlemleri her an güncel bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Tamamen kullanıcı dostu bir arayüzle geliştirilmiş olan Raporzen bilgisayar veya akıllı cihaz kullanabilen herkesin rahatça kullanabileceği ve yönetebileceği bir raporlama sistemidir. Erişmek istediğiniz tüm veriler gözünüzün önünde.

Raporzen'in sizlere sunduğu üstün yetkilendirme imkânıyla çalışanlarınızın ve birimlerinizin erişebileceği raporları yetkilerine göre sınırlandırabilirsiniz. Sadece siz izin verdiğiniz muhasebe raporları görülebilir.

Raporzen ile muhasebe raporlarınıza erişmeniz çok kolay. İnternet erişimi olan her ortamda istediğiniz herhangi bir zaman diliminde bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonlarla Raporzen'e erişebilirsiniz.

Sistem Güvenliği

Raporzen verilerinizi tutmaz, anlık hesaplamalar yapmaktadır.

Raporzen’ in veri analistidir ve hiçbir veriyi kendi üzerinde tutmaz, hiçbir datayı değiştirmez, güncellemez. Firmanızın verilerini anlık olarak erişimle hesaplamalar yapar. Erişimler SSL ile modern şifreleme metodu ile yapılmaktadır. Güvenlik önlemlerinin başında yer alan Sızma Testlerine düzenli olarak girmektedir. Sürekliliği devam ettirmek için bulut veri merkezini kullanılmaktadır.

 1. Kullanıcı İzinleri
 2. Güvenlik Sertifikası ve Sızma Testleri
 3. Bulut Veri Merkezi
 4. Network Monitoring
 5. Sıfır Keşleme Metodu
 6. 5651 Yasal Log Kayıtları
Genel Durum
Nakit Yönetimi
Çek / Senet Yönetimi
Cari Yönetimi
Stok Yönetimi
Satış Yönetimi
Alış Yönetimi
Sipariş Raporları
Plasiyer Raporları
Şirket Raporları
Mutabakat Raporları
Bütçe İşlemleri
Log Raporları